Postanowiłam coś nowego wyhaftować, bo inaczej zwariuję. Od tego pyłu ( wszystkie obrazy pościągane z całego domu), od dogłosów wiercenia, odkurzania, kucia, szpachlowania…. Ale już chyba bliżej do końca, więc trzymajcie jeszcze przez chwilę kciuki.
Nowy haft jest wakacyjny, nadmorski i chyba powstanie z niego poduszka. Co prawda lepiej te hafty wyglądają na lnie, ale nie wiem gdzie w tym bałaganie jest len :-). Haft pochodzi z mojego najnowszego nabytku, czyli zaprenumerowanej gazety Creation Point de Croix.

Mój blog został nominowany do Liebster Blog Awrad. Nominację otrzymałam od Iwony (http://onkowo.blogspot.com/)
Bardzo dziękuję
Na czym polega to wyróżnienie:
,,Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za “dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.”
Pytania:
1. Twoje miejsce na ziemi?
2. Największa pasja?
3. Ulubiony kolor?
4. Czasopismo na które czekasz?
5. Co daje Ci największą radość?
6. Ulubiona bajka?
7. Twoje początki z pisaniem bloga?
8. Kiedy znajdujesz czas na pracę twórczą?
9. Tworzysz dla siebie czy dla innych?
10. Kto lub co Cię motywuje do działania?
11. Twój ulubiony strój?
pozdrawiam gorąco 🙂
Przepiękny hafcik:)
Dziękuję. Mam nadzieję, że będę mogła szybko pokazać postępy.